Adresář
 

ams-OSRAM
 

INTEL
 

NVIDIA
 

PANASONIC
 

ČEZ a.s.
 

SECTRON
 

Willow Technologies
 

MASTERS Sp. z o.o.
 

ABB
 

Visual Communications Company, LLC
 

TME Czech Republic s.r.o.
 

Lenovo
 

Sonderhoff Holding GmbH
 

Radio Frequency Systems
 

Siemens

21.06.2024 0:07:30
bloky
maketa
HomePage
Bezpečnost
TV
audio
Mobilní telefony
Stolní počítače
Notebooky
Tablety
Tiskárny
Displaye
Hodinky
Projektory
Chytré brýle
Fotoaparáty
Myčky
Ledničky
Pračky
Vysavače
Nářadí a pomůcky
Elektromobilita
Solární energie
Osvětlení
Zaměstnání
Veletrhy, výstavy, akce
Online akce
Zajímavá videa
Různé

WF-1000XM5
 
Sony představuje skutečně bezdrátová slu
Canon EOS R5 C
 
Canon představuje první plnoformátovou k
WF-1000XM4
 
Váš svět. Nic jiného. Sony uvádí nová sk
LUMIX S 85mm
 
Panasonic představuje nový Full Frame ob
Sony Alpha 7C
 
Společnost Sony představuje fotoaparát A
SRS-LSR200
 
S novým bezdrátovým příručním televizním
Sony Xperia L4
 
Nová Xperia™ L4 od společnosti Sony rozš
RX0 II
 
Společnost Sony představuje špičkový a m
α6400
 
Sony představuje novou generaci bezzrcad
WIHA-SB24670
 
Vícefunkční LED svítilna značky WIHA

Budoucnost se odehrává právě teď
Technologie budoucnosti zahrnující elektro mobilitu, komerční UAV (bezpilotní letouny) a IoT aplikace nyní doslova těží z vybudovaných inženýrských sítí.
  • E-mobilita: Stanice Juice Booster 2 garantuje nabíjení v rámci cenové udržitelnosti s maximální efektivitou.
  • Drony: DJI’s Mavic 2 Enterprise jde svým výkonem daleko za hranice běžných leteckých snímků
  • Management vybavenosti: Conrad Connect poskytuje možnost IoT monitorování prostor

Použitá fotografie: © Studio B12

Více, než 100 000 produktů, platforma Conrad Sourcing poskytuje vše, co projektanti inženýrských sítí vyžadují pro úspěšné dokončení a využití jejich práce. Firemní expanze, údržba, opravy nebo provoz – zákazníci společnosti Conrad mohou těžit ze širokého a specializovaného sortimentu produktů a komplexního rámce souvisejících služeb. Vzhledem k neustále se zvyšující míře konektivity a vývoji nových technologií se stavební sektor neustále rozvíjí. Společnost Conrad Electronic setrvává v popředí tohoto vývoje díky neustálému vývoji v oblasti rozšiřování sortimentu tak, aby splňovala neustále se měnící požadavky B2B zákazníků.

V současné době je v případě firemního rozvoje kladen důraz na ekonomickou udržitelnost a používání všech technologií s co nejmenším dopadem na životní prostředí. Novodobý trend je obrazem toho, že nejen běžní koncoví zákazníci se již rozhodli pro provoz elektrického vozidla, ale daleko víc firemních zákazníků se zabývá myšlenkou e-mobility. Zásadní otázkou v oblasti e-mobility jsou nabíjecí technologie a zejména jejich efektivita. Moderní nabíjecí stanice umožňují inteligentní nabíjení v několika úrovních a regulaci zátěže, což poskytuje průmyslovým, obchodním a soukromým subjektům využívat elektrická vozidla nákladově udržitelným a vysoce efektivním způsobem.

Nabíjecí stanice Juice Booster 2, která získala ocenění German Design Award 2020, je jen jedním příkladem toho, jak rychle, správně a bezpečně nabíjet elektromobily bez ohledu na typ síťového zdroje kdekoli na této planetě. Juice Booster 2 je přenosná nabíječka s výkonem 22 kW se speciálně navrženým držákem, který umožňuje aplikaci nabíječky coby běžný nástěnný nabíjecí zdroj nebo pro použití jako komerčně využívanou nabíjecí stanici. Tato nabíječka je kompatibilní se všemi vozidly vybavenými zásuvkou typu 1 nebo typu 2. Juice Booster podporuje jednofázové i třífázové nabíjení s maximálním proudem 32 A. Široký výběr bezpečnostních adaptérů Juice Connector umožňuje bezpečné a spolehlivé nabíjení vozidel všemi běžnými síťovými zásuvkami. Nabíječka Juice Booster a její systém automaticky detekuje nabíjecí kapacitu akumulátoru u konkrétního vozidla. Technologie s použitím konektoru drive-over, vyrobeného z hliníku, který se používá také v leteckém průmyslu, zvyšuje bezpečnost a flexibilitu během každého nabíjecího cyklu.

UAV a obrazové senzory jsou dalším top tématem v provozu budov. Obě technologie umožňují leteckou detekci, dokumentaci a posouzení škod na budovách a ostatních zařízeních. Doposud vizuální kontroly těžko přístupných míst vždy představovaly vynaložení vysokých nákladů na výtahy, stavbu lešení, najímání profesionálních horolezců nebo pronájem helikoptér. Využití dronů pro inspekční účely a průzkum je tak daleko rychlejší, bezpečnější a nákladově efektivnější cesta.

Vysoce kvalitní drony, mezi které patří DJI’s Mavic 2 Enterprise Advanced, mají celou řadu funkcí, které zajistí, že pro vás nezůstane důležitý detail bez povšimnutí. Kombinace kamery s vysokým rozlišením a IR senzoru poskytuje digitální zoom s faktorem zvětšení 32x, podporuje radiometrickou termografii v rozlišením v HD. Dron Mavic 2 Enterprise Advance váží pouhých 990 gramů. Tato velmi nízká hmotnost z něj mezi komerčními drony činí ultra lehký letoun. Ve složeném stavu přitom tento dron nezabírá téměř žádný prostor. Příprava k letu u tohoto dronu pak zabere jen několik minut.

Firmy, bytová společenství, projektanti a dodavatelé MRO služeb nyní navíc mohou těžit z nových možností, které otevírá facility management založený na technologii IoT. Zatímco zvyšující se počet kompatibilních produktů z oblasti vybavení budov poskytující monitoring a různé služby, zvyšování komfortu a bezpečnost při výrobním procesu a technologie použitá v těchto aplikacích je stejně různorodá jako budovy, pro které jsou tyto technologie určeny.

A proto tady přichází Conrad Connect, který poskytuje platformu IoT, jež podporuje celou řadu různých komodit. Zaměření na PaaS computing – toto řešení propojuje všechny IoT aplikace v rámci vybavení budov s možností monitoringu a ovládání jakéhokoliv připojeného zařízení prostřednictvím jednoho hlavního uživatelského rozhraní. Tato platforma navíc nabízí celou řadu uživatelsky nastavitelných služeb, včetně výstrah, upozornění, požadavků na potvrzení operací, technickou podporu a automatizované systémy pro objednávání zboží. Conrad Connect je možné použít jako značku, kterou je možné propojit i s produkty jiných společností. Nastavení je přitom velmi snadné, k používání této platformy nemusíte být přímo IT specialista. Celý systém je přitom uživatelsky plně programovatelný.

Další podrobnosti o probíhající kampani Conrad v oblasti vybavení budov jsou k dispozici na: https://www.conrad.cz/technologie-budov-technologicke-inovace

Další informace o nabídce nabíjecích stanic Juice Booster od společnosti Conrad najdete na: https://www.conrad.cz/znacky/juice%20technology

Podrobnější informace o průmyslovém dronu DJI Mavic 2 Enterprise Advanced najdete na stránkách: https://www.conrad.cz/p/dji-enterprise-mavic-2-enterprise-advanced-vc-smart-controller-prumyslovy-dron-rtf-kamera-s-termovizi-profi-2350257

 

2021090802 / 08.09.2021 / Různé / Conrad Electronic /

Budoucnost se odehrává právě teď
Technologie budoucnosti zahrnující elektro mobilitu, komerční UAV (bezpilotní letouny) a IoT aplikace nyní doslova těží z vybudovaných inženýrských sítí.

Zajímavé videa


HRY, PC PŘÍSLUŠENSTVÍ A DALŠÍ


electronica 2024, 12.11.-15.11.2024, Munich, DE


Sony představuje skutečně bezdrátová sluchátka do uší WF-1000XM5


Introducing NVIDIA DGX A100


Arduino LED filament clock

Firma týdne

ams-OSRAM

Adresář


ams-OSRAM


INTEL


NVIDIA


PANASONIC


ČEZ a.s.


SECTRON


Willow Technologies


MASTERS Sp. z o.o.


ABB


Visual Communications Company, LLC


TME Czech Republic s.r.o.


Lenovo


Sonderhoff Holding GmbH


Radio Frequency Systems


Siemens


LEM


MENCOM


HIROSE ELECTRIC CO., LTD


PANDUIT


GaN Systems


AT&S


TT Electronics


AUDIODIGITAL.CZ


MICROS


FUJITSU


LIDL


DATART


TESCO


GLOBUS


EURONICSKalendář
electronica 2024, 12.11.-15.11.2024, Munich, DE

Interesting video
The ISS Design Challenge ...

Interesting video
Mouser Electronics Warehouse Tour with Grant Imahara

naše portály dle jazyka:

česko/slovenská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ

anglická jazyková verze:
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.COMPONENTS.ONLINE

polská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL

ruská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU
naše portály dle zaměření:

ELEKTRONIKA.ONLINE :
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru

ELEKTRONIK-INFO:
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU

COMPONENTS:
WWW.COMPONENTS.ONLINE
  kontakt:

MALUTKI media s.r.o.
Těrlická 475/22
735 35 Horní Suchá
tel. 00420-603531605
e-mail: info@malutki-media.comAll trademarks are the property of their respective owners.
ISSN 1801-3813