Adresář
 

ams-OSRAM
 

INTEL
 

NVIDIA
 

PANASONIC
 

ČEZ a.s.
 

SECTRON
 

Willow Technologies
 

MASTERS Sp. z o.o.
 

ABB
 

Visual Communications Company, LLC
 

TME Czech Republic s.r.o.
 

Lenovo
 

Sonderhoff Holding GmbH
 

Radio Frequency Systems
 

Siemens

22.05.2024 0:07:11
bloky
maketa
HomePage
Bezpečnost
TV
audio
Mobilní telefony
Stolní počítače
Notebooky
Tablety
Tiskárny
Displaye
Hodinky
Projektory
Chytré brýle
Fotoaparáty
Myčky
Ledničky
Pračky
Vysavače
Nářadí a pomůcky
Elektromobilita
Solární energie
Osvětlení
Zaměstnání
Veletrhy, výstavy, akce
Online akce
Zajímavá videa
Různé

WF-1000XM5
 
Sony představuje skutečně bezdrátová slu
Canon EOS R5 C
 
Canon představuje první plnoformátovou k
WF-1000XM4
 
Váš svět. Nic jiného. Sony uvádí nová sk
LUMIX S 85mm
 
Panasonic představuje nový Full Frame ob
Sony Alpha 7C
 
Společnost Sony představuje fotoaparát A
SRS-LSR200
 
S novým bezdrátovým příručním televizním
Sony Xperia L4
 
Nová Xperia™ L4 od společnosti Sony rozš
RX0 II
 
Společnost Sony představuje špičkový a m
α6400
 
Sony představuje novou generaci bezzrcad
WIHA-SB24670
 
Vícefunkční LED svítilna značky WIHA

S novým bezdrátovým příručním televizním reproduktorem SRS-LSR200 od Sony lépe uslyšíte televizi
Společnost Sony oznámila, že na Evropský trh uvádí bezdrátový příruční televizní reproduktor SRS-LSR200, který si bude možné zakoupit od července ve Velké Británii, v Německu a Rakousku a od září i na ostatních evropských trzích Sony.

Díky reproduktoru SRS-LSR200 si zvuk televizoru můžete vzít s sebou prakticky kamkoli v domě[1]. Zařízení zesiluje hlasitost a zvyšuje kvalitu zvuku televizoru, takže televizi lépe uslyšíte, i když se od ní vzdálíte. Tři integrované reproduktory zařízení zajišťují jasný, čistý a přirozený zvuk, který pokryje i velký prostor. Inovativní technologie Voice Zoom zesiluje zvukové frekvence dialogů. Ať už je televize špatně slyšet nebo si chcete užít čistší zvuk při sledování s rodinou nebo přáteli, SRS-LSR200 vám pomůže, abyste lépe slyšeli akci i dialogy.

Nový příruční reproduktor od Sony je robustní a zároveň přenosný. Je vybaven šikovným držadlem a dá se tak snadno přenášet po celém domě, takže si křišťálově čistý zvuk můžete užívat, kde se vám zlíbí. Pro ještě větší pohodlí je reproduktor vybaven integrovaným dálkovým ovladačem, který umožňuje snadné přepínání programů a vstupů a funguje s televizory většiny značek[1]. SRS-LSR200 je také odolný proti kapající vodě[2], takže pokud se rozhodnete při vaření sledovat svůj oblíbený pořad, nemusíte se bát, že reproduktor poškodíte v případ, že vám na něj ukápne voda.

Hlavní specifikace

Hlasový reproduktor, který zprostředkuje hlasy zcela zřetelně

SRS-LSR200 má speciální středový hlasový reproduktor dedicated centre voice speaker umístěný mezi levým a pravým stereo reproduktorem. Reprodukuje zejména zvukové frekvence hlasu a potlačuje vliv levého a pravého reproduktoru. Tím je minimalizováno zkreslení a umožněna reprodukce jasného a čistého hlasu.

Funkce „Voice Zoom“ reprodukuje čistě lidský hlas

SRS-LSR200 je vybaven funkcí „Voice Zoom“, která detekuje složky lidského hlasu a zajistí, aby hlas vyniknul. Kromě běžného režimu pro stereo přehrávání nabízí režim „Voice Zoom 1“, který vytáhne hlas do popředí a "Voice Zoom 2", který zvýrazní vysoké frekvence. Mezi těmito režimy můžete přepínat jednoduše pomocí speciálního tlačítka.

Pasivní zářiče umístěné po levé a pravé straně zařízení reprodukují realisticky hlubší polohy hlasu

Díky tomu, že nižší polohy hlasu vycházejí z levého i pravého reproduktoru a pasivních zářičů, zní zvuk přirozeně a realisticky.

Integrované dálkové ovládání televizoru se snadným použitím

Model SRS-LSR200 je vybaven integrovaným dálkovým ovládáním, s jehož pomocí lze televizor ovládat na dálku. Kromě toho má nový příruční reproduktor Sony velká a dobře čitelná tlačítka a je odolný proti postříkání.

Snadné nabíjení

Reproduktor můžete jednoduše nabíjet tak, že ho umístíte do nabíjecího doku. Tříhodinové nabíjení umožňuje nepřetržité používání reproduktoru po dobu přibližně 13 hodin[1].

Intuitivní a snadno pochopitelná instalace

Nabíjecí dok, stejně jako kabely pro připojení, jsou označeny barevnými čísly. Díky tomu je instalace skutečně bezproblémová, i když nejste zrovna technicky zdatní.

Stabilní bezdrátové připojení

Vysílač a jednotka reproduktoru jsou propojeny 2,4 GHz bezdrátovým přenosem jedna ku jedné. Tím je zajištěno připojení s nízkou latencí a vysokou odolností vůči interferencím. Uslyšíte zvuk z televizoru a z reproduktoru zároveň pro přirozený zážitek z poslechu.

 

Cena a dostupnost

Příruční bezdrátový televizní reproduktor od Sony SRS-LSR200 se dostane do prodeje ve Velké Británii, Německu, Rakousku a Švýcarsku v červenci, na ostatní evropské trhy Sony se začne dovážet v září. Další informace jsou k dispozici na regionálních stránkách Sony www.sony.eu.

[1]Při vypnuté funkci „Voice Zoom“, podle standardů JEITA 

[1]Sony, Hitachi, LG, Loewe, Panasonic, Philips, Samsung, Sharp, Toshiba

[2]Odpovídá IPX2.

[1]Efektivní provozní vzdálenost: přibližně 30 m

2020072001 / 20.07.2020 / TV / SONY /

Sony představuje skutečně bezdrátová sluchátka do uší WF-1000XM5
Nejlepší sluchátka s potlačením okolního hluku [i]

Váš svět. Nic jiného. Sony uvádí nová skutečně bezdrátová sluchátka WF-1000XM4
Společnost Sony představuje WF-1000XM4 – nejnovější skutečně bezdrátový model kritiky oceňované řady sluchátek 1000X. Sluchátka WF-1000XM4 posouvají špičkové potlačení okolního hluku[2] a kvalitu zvuku na novou úroveň. Jsou vyrobena tak, aby vyhovovala každému uchu, a nabízejí individuální zážitek, který se přizpůsobí každé situaci.

Společnost Sony představuje fotoaparát Alpha 7C a zoomovací objektiv, které dohromady tvoří nejmenší a nejlehčí fullframový systém na světě
Společnost Sony dnes představila několik přírůstků do své působivé řady foto a video produktů — fullframový fotoaparát Alpha 7C (model ILCE-7C), zoomový objektiv FE 28-60mm F4-5.6 (model SEL2860) a blesk HVL-F28RM.

S novým bezdrátovým příručním televizním reproduktorem SRS-LSR200 od Sony lépe uslyšíte televizi
Společnost Sony oznámila, že na Evropský trh uvádí bezdrátový příruční televizní reproduktor SRS-LSR200, který si bude možné zakoupit od července ve Velké Británii, v Německu a Rakousku a od září i na ostatních evropských trzích Sony.

Nová Xperia™ L4 od společnosti Sony rozšiřuje svoji dostupnější řadu telefonů série „L“ o model v elegantním designu nově s poměrem stran 21:9 a zcela výjimečnými možnostmi záznamu ve své třídě
Společnost Sony dnes představuje novou Xperii L4 – model, který doplňuje dostupnější řadu telefonů a obohacuje portfolio chytrých telefonů zaměřených na konzumaci hudby, videa a další zábavy.

Společnost Sony na veletrhu CES 2020 zdůrazňuje svůj vývoj směrem ke „kreativní zábavní společnosti s pevným technologickým základem“
Snahou společnosti Sony je přinášet produkty, obsah a služby, které naleznou odezvu u diváků a budou mít pozitivní dopad na společnost v souladu s jejich hlavním účelem, kterým je „naplnit svět emocemi skrze sílu kreativity a technologie.“

Společnost Sony představuje špičkový a mimořádně kompaktní model RX0 II – nejmenší a nejlehčí fotoaparát na světě
Společnost Sony dnes představila nový zajímavý přírůstek do své řady velmi oblíbených kompaktních fotoaparátů. Je jím nejmenší a nejlehčí[vi] prémiový kompaktní fotoaparát na světě, RX0 II(model DSC-RX0M2). Nový model staví na voděodolnosti / odolnosti proti prachuii, nárazu[vii] a tlaku[viii] a dokonalé kompaktnosti původní RX0. Nově nabídne také interní nahrávání v rozlišení 4K, LCD displej naklopitelný nahoru o180° a dolů o 90°, který funguje dokonce i pod vodou[ix] ii, a nová řešení stabilizace obrazu pro nahrávání videa.

Sony představuje novou generaci bezzrcadlovky α6400 s funkcemi „Real-time Eye Autofocus“, „Real-time Tracking“ a nejrychlejším automatickým ostřením na světě
Nový systémový fotoaparát s čipem typu APS-C přináší výjimečnou obrazovou kvalitu, kompaktní design a mnoho pokročilých technologií, které zdědila od plnoformátových zrcadlovek Sony

Nové vysoce výkonné audio reproduktory – nechte se pohltit dokonalou party
Společnost Sony dnes představuje pět nových modelů, které rozšíří řadu s označením High Power Audio. Novými modely jsou MHC-V82D, MHC-V72D, MHC-V42D, MHC-V02 a reproduktor pro venkovní party GTK-PG10.

Křišťálově čistý zvuk ve vysokém rozlišení, který se perfektně hodí do každého interiéru: představujeme nový skleněný zvukový reproduktor od Sony
Společnost Sony dnes představila nový model skleněného reproduktoru Glass Sound Speaker, LSPX-S2, minimalistický a elegantní přenosný reproduktor pro domácí použití, který využívá svůj design pro dosažení špičkové kvality zvuku.

Sony představuje na veletrhu CES 2019 svoje nejnovější produkty a ukazuje poslední trendy v zábavním průmyslu
Kenichiro Yoshida, prezident a výkonný ředitel společnosti Sony Corporation ve svém projevu na tiskové konferenci 7. ledna uvedl: „Sony je kreativní zábavní společnost. My v Sony navazujeme partnerství s tvůrci, kteří vytváří hudbu, filmy, televizní pořady a hry, jež upoutají miliardy očí, uší i myslí po celém světě.

Sony brings waterproof and truly wire-free together, with its new sports headphones
Listen completely wire-free, and now smartphone-free too, with Sony’s new WF-SP900 truly wireless sports headphones - the ultimate way to listen to your music whilst exercising. The truly wireless design means you can move around freely with no constraints, and listen to your favourite tunes with the best in-ear comfort.

Zajímavé videa


HRY, PC PŘÍSLUŠENSTVÍ A DALŠÍ


electronica 2024, 12.11.-15.11.2024, Munich, DE


Sony představuje skutečně bezdrátová sluchátka do uší WF-1000XM5


Introducing NVIDIA DGX A100


Arduino LED filament clock

Firma týdne

ams-OSRAM

Adresář


ams-OSRAM


INTEL


NVIDIA


PANASONIC


ČEZ a.s.


SECTRON


Willow Technologies


MASTERS Sp. z o.o.


ABB


Visual Communications Company, LLC


TME Czech Republic s.r.o.


Lenovo


Sonderhoff Holding GmbH


Radio Frequency Systems


Siemens


LEM


MENCOM


HIROSE ELECTRIC CO., LTD


PANDUIT


GaN Systems


AT&S


TT Electronics


AUDIODIGITAL.CZ


MICROS


FUJITSU


LIDL


DATART


TESCO


GLOBUS


EURONICSKalendář
electronica 2024, 12.11.-15.11.2024, Munich, DE

Interesting video
The ISS Design Challenge ...

Interesting video
Mouser Electronics Warehouse Tour with Grant Imahara

naše portály dle jazyka:

česko/slovenská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ

anglická jazyková verze:
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.COMPONENTS.ONLINE

polská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL

ruská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU
naše portály dle zaměření:

ELEKTRONIKA.ONLINE :
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru

ELEKTRONIK-INFO:
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU

COMPONENTS:
WWW.COMPONENTS.ONLINE
  kontakt:

MALUTKI media s.r.o.
Těrlická 475/22
735 35 Horní Suchá
tel. 00420-603531605
e-mail: info@malutki-media.comAll trademarks are the property of their respective owners.
ISSN 1801-3813