Adresář
 

ams-OSRAM
 

INTEL
 

NVIDIA
 

PANASONIC
 

ČEZ a.s.
 

SECTRON
 

Willow Technologies
 

MASTERS Sp. z o.o.
 

ABB
 

Visual Communications Company, LLC
 

TME Czech Republic s.r.o.
 

Lenovo
 

Sonderhoff Holding GmbH
 

Radio Frequency Systems
 

Siemens

24.07.2024 0:07:25
bloky
maketa
HomePage
Bezpečnost
TV
audio
Mobilní telefony
Stolní počítače
Notebooky
Tablety
Tiskárny
Displaye
Hodinky
Projektory
Chytré brýle
Fotoaparáty
Myčky
Ledničky
Pračky
Vysavače
Nářadí a pomůcky
Elektromobilita
Solární energie
Osvětlení
Zaměstnání
Veletrhy, výstavy, akce
Online akce
Zajímavá videa
Různé

WF-1000XM5
 
Sony představuje skutečně bezdrátová slu
Canon EOS R5 C
 
Canon představuje první plnoformátovou k
WF-1000XM4
 
Váš svět. Nic jiného. Sony uvádí nová sk
LUMIX S 85mm
 
Panasonic představuje nový Full Frame ob
Sony Alpha 7C
 
Společnost Sony představuje fotoaparát A
SRS-LSR200
 
S novým bezdrátovým příručním televizním
Sony Xperia L4
 
Nová Xperia™ L4 od společnosti Sony rozš
RX0 II
 
Společnost Sony představuje špičkový a m
α6400
 
Sony představuje novou generaci bezzrcad
WIHA-SB24670
 
Vícefunkční LED svítilna značky WIHA

Nové vysoce výkonné audio reproduktory – nechte se pohltit dokonalou party
Společnost Sony dnes představuje pět nových modelů, které rozšíří řadu s označením High Power Audio. Novými modely jsou MHC-V82D, MHC-V72D, MHC-V42D, MHC-V02 a reproduktor pro venkovní party GTK-PG10.
  • Dechberoucí party zážitek díky silnému 360° zvuku a světelným efektům
  • Nový systém Jet Bass Booster zaplní dokonce i velké prostory mocnými basy, které uslyšíte na dlouhé vzdálenosti
  • Díky ještě zábavnějším interaktivním funkcím uděláte z každé oslavy nezapomenutelný zážitek
  • Nový model GTK-PG10 je přenosný, bezdrátový a dobíjecí, proto je ideální pro venkovní použití

 

Společnost Sony dnes představuje pět nových modelů, které rozšíří řadu s označením High Power Audio. Novými modely jsou MHC-V82D, MHC-V72D, MHC-V42D, MHC-V02 a reproduktor pro venkovní party GTK-PG10.

 

Zvuk, který vás obklopí

Nová řada produktů představuje vysoce výkonné audio systémy, které dokážou ozvučit dokonce i velké prostory probíhající party, díky 360° zvuku a novému systému Jet Bass Booster. Jet Bass Booster, jímž jsou vybaveny modely V82D, V72D, V42D a V02, vytváří čisté a hluboké basy, které zaplní celý prostor jasnými a intenzivními tóny díky pečlivě navrženému kónickému tvaru zvukovodu. Ten zajišťuje vyšší rychlost vzduchu a vysílá basy dále do prostoru tak, aby byly ještě působivější.

V82D a V72D nabízí 360stupňový zvuk, s nímž si můžete užívat hudbu, která vás dokonale obklopí. Každý z těchto reproduktorů byl navržen tak, že jsou zadní výškové reproduktory a středové reproduktory s generátorem zvuku natočeny směrem ven. Tak si mohou stejně kvalitní zvuk vychutnat všichni, ať už jsou kdekoli na parketu.

Režim Sony LIVE SOUND nabídnou také modely V82D, V72D a V42D: Můžete s nimi navodit pocit jako byste byli na koncertě svých oblíbených hudebníků. Tento režim vytváří širší zvukové pole díky technologii DSP (Digital Signal Processing), která vydává třídimenzionální zvuk. Ten vytváří dojem, že jste v centru dění.

 

Budiž světlo

Oba reproduktory – V82D i V72D – se mohou pochlubit 360stupňovými party světly, které rozjasní temnou noc. Jejich dynamickým osvětlením můžete rozzářit celý prostor. Model V42D zvládne svými novými světly s širším rozptylem rozjasnit menší prostory. Světelné efekty všech tří modelů se synchronizují s rytmem hudby a vytvoří tak na vaší party nezapomenutelnou atmosféru.

 

Zábava na dotek prstu

Ovládejte party pomocí gest[1], nově máte k dispozici také možnost ovládání vertikálními gesty, jimiž můžete měnit výšky hudby nebo mikrofonů. Všichni se budou s těmito zábavnými hudebními a hlasovými efekty skvěle bavit.

Díky novým doprovodným funkcím aplikace Fiestable od Sony si budou lidé blíž. Přátele a rodinu můžete vyzvat ve hře Taiko[2] a otestovat si svůj cit pro rytmus. Proč si nezasoutěžit s novou funkcí, která je nyní k dispozici a zjistit, kdo získal nejvíc bodů.

S aplikací Feastable se teď může stát dokonce i váš telefon součástí party osvětlení, díky níž bude synchronizovaný s osvětlením reproduktoru. Navíc počet telefonů, které se mohou připojit, je neomezený, takže na vaší party můžete vytvořit atmosféru jako na koncertě.

Nové hlasové ovládání přináší další způsob, jak můžete prostřednictvím aplikace Fiestable s reproduktorem komunikovat. Nabízí množství různých hlasových povelů[3], jimiž můžete ovládat vše od osvětlení a funkcí přehrávání po speciální funkce, mezi které patří například DJ efekty nebo karaoke.

Model GTK-PG10 přináší silný zvuk pro úžasné party pod širým nebem.

Reproduktor GTK-PG10 je jako stvořený pro venkovní večírky i grilování. Nabízí silný zvuk společně se speciálním režimem pro venkovní party. Horní panel je otevřený a výškové reproduktory jsou natočeny směrem vzhůru i ven. Díky tomu se zvuk na venkovních party šíří do větší vzdálenosti. Technologie DSP (Digital Signal Processor) se automaticky přizpůsobí nastavení audia, a tím se optimalizuje výkon při venkovním použití.

Snadno se přenáší, takže party můžete uspořádat v podstatě kdekoli. Má tvar krychle s vestavěnými držadly, což zásadně usnadní cestu na večírek. Navíc je možné jej použít se stativem a má vestavěný akumulátor, takže si můžete užívat až 13 hodin flexibilního poslechu[4]. Tento reproduktor pro venkovní použití dále nabízí stolek a držák na hrnek, který je umístěn na vrchním panelu odolném proti polití, takže vaší oslavě už nic nebude stát v cestě. Model je vybaven mikrofonním vstupem – můžete si tak zazpívat nebo užívat karaoke s přáteli či rodinou. Reproduktor rovněž nabídne funkci FM rádia, přehrávání a nabíjení z USB, díky čemuž můžete nabíjet svůj telefon i na cestách.

Model GTK-PG10 je kompatibilní s aplikacemi Music Center a Fiestable od Sony, které jsou ke stažení zdarma a přináší další zábavné funkce, jež můžete ovládat dotykem prstu na svém mobilním telefonu.

Modely MHC-V82D, MHC-V72D, MHC-V42D, MHC-V02, GTK-PG10 budou dostupné na jaře 2019.

Podrobné specifikace produktů naleznete na:

https://www.sony.cz/electronics/systemy-hi-fi/mhc-v82d

https://www.sony.cz/electronics/systemy-hi-fi/mhc-v72d

https://www.sony.cz/electronics/systemy-hi-fi/mhc-v42d

https://www.sony.cz/electronics/systemy-hi-fi/mhc-v02

https://www.sony.cz/electronics/systemy-hi-fi/gtk-pg10

Další novinky ze světa Sony se dozvíte na adrese:

http://presscentre.sony.eu/

[1] K dispozici u modelů MHC-V42D MHC-V72D a MHC-V82D

[2] K dispozici u modelů MHC-V72D a MHC-V82D. Určování pořadí dosaženého ve hře zajišťuje aplikace Fiestable.

[3] Dostupné v následujících jazycích: angličtina, španělština (Latinská Amerika), španělština (Španělsko), brazilská portugalština, francouzština, němčina, ruština, italština a polština

[4] Je-li připojeno Bluetooth®. Skutečný výkon se může lišit v závislosti na nastavení, okolních podmínkách a způsobu použití. Kapacita baterie se během času a používáním snižuje.

2019010803 / 16.01.2019 / audio / SONY /

Sony představuje skutečně bezdrátová sluchátka do uší WF-1000XM5
Nejlepší sluchátka s potlačením okolního hluku [i]

Váš svět. Nic jiného. Sony uvádí nová skutečně bezdrátová sluchátka WF-1000XM4
Společnost Sony představuje WF-1000XM4 – nejnovější skutečně bezdrátový model kritiky oceňované řady sluchátek 1000X. Sluchátka WF-1000XM4 posouvají špičkové potlačení okolního hluku[2] a kvalitu zvuku na novou úroveň. Jsou vyrobena tak, aby vyhovovala každému uchu, a nabízejí individuální zážitek, který se přizpůsobí každé situaci.

Společnost Sony představuje fotoaparát Alpha 7C a zoomovací objektiv, které dohromady tvoří nejmenší a nejlehčí fullframový systém na světě
Společnost Sony dnes představila několik přírůstků do své působivé řady foto a video produktů — fullframový fotoaparát Alpha 7C (model ILCE-7C), zoomový objektiv FE 28-60mm F4-5.6 (model SEL2860) a blesk HVL-F28RM.

S novým bezdrátovým příručním televizním reproduktorem SRS-LSR200 od Sony lépe uslyšíte televizi
Společnost Sony oznámila, že na Evropský trh uvádí bezdrátový příruční televizní reproduktor SRS-LSR200, který si bude možné zakoupit od července ve Velké Británii, v Německu a Rakousku a od září i na ostatních evropských trzích Sony.

Nová Xperia™ L4 od společnosti Sony rozšiřuje svoji dostupnější řadu telefonů série „L“ o model v elegantním designu nově s poměrem stran 21:9 a zcela výjimečnými možnostmi záznamu ve své třídě
Společnost Sony dnes představuje novou Xperii L4 – model, který doplňuje dostupnější řadu telefonů a obohacuje portfolio chytrých telefonů zaměřených na konzumaci hudby, videa a další zábavy.

Společnost Sony na veletrhu CES 2020 zdůrazňuje svůj vývoj směrem ke „kreativní zábavní společnosti s pevným technologickým základem“
Snahou společnosti Sony je přinášet produkty, obsah a služby, které naleznou odezvu u diváků a budou mít pozitivní dopad na společnost v souladu s jejich hlavním účelem, kterým je „naplnit svět emocemi skrze sílu kreativity a technologie.“

Společnost Sony představuje špičkový a mimořádně kompaktní model RX0 II – nejmenší a nejlehčí fotoaparát na světě
Společnost Sony dnes představila nový zajímavý přírůstek do své řady velmi oblíbených kompaktních fotoaparátů. Je jím nejmenší a nejlehčí[vi] prémiový kompaktní fotoaparát na světě, RX0 II(model DSC-RX0M2). Nový model staví na voděodolnosti / odolnosti proti prachuii, nárazu[vii] a tlaku[viii] a dokonalé kompaktnosti původní RX0. Nově nabídne také interní nahrávání v rozlišení 4K, LCD displej naklopitelný nahoru o180° a dolů o 90°, který funguje dokonce i pod vodou[ix] ii, a nová řešení stabilizace obrazu pro nahrávání videa.

Sony představuje novou generaci bezzrcadlovky α6400 s funkcemi „Real-time Eye Autofocus“, „Real-time Tracking“ a nejrychlejším automatickým ostřením na světě
Nový systémový fotoaparát s čipem typu APS-C přináší výjimečnou obrazovou kvalitu, kompaktní design a mnoho pokročilých technologií, které zdědila od plnoformátových zrcadlovek Sony

Nové vysoce výkonné audio reproduktory – nechte se pohltit dokonalou party
Společnost Sony dnes představuje pět nových modelů, které rozšíří řadu s označením High Power Audio. Novými modely jsou MHC-V82D, MHC-V72D, MHC-V42D, MHC-V02 a reproduktor pro venkovní party GTK-PG10.

Křišťálově čistý zvuk ve vysokém rozlišení, který se perfektně hodí do každého interiéru: představujeme nový skleněný zvukový reproduktor od Sony
Společnost Sony dnes představila nový model skleněného reproduktoru Glass Sound Speaker, LSPX-S2, minimalistický a elegantní přenosný reproduktor pro domácí použití, který využívá svůj design pro dosažení špičkové kvality zvuku.

Sony představuje na veletrhu CES 2019 svoje nejnovější produkty a ukazuje poslední trendy v zábavním průmyslu
Kenichiro Yoshida, prezident a výkonný ředitel společnosti Sony Corporation ve svém projevu na tiskové konferenci 7. ledna uvedl: „Sony je kreativní zábavní společnost. My v Sony navazujeme partnerství s tvůrci, kteří vytváří hudbu, filmy, televizní pořady a hry, jež upoutají miliardy očí, uší i myslí po celém světě.

Sony brings waterproof and truly wire-free together, with its new sports headphones
Listen completely wire-free, and now smartphone-free too, with Sony’s new WF-SP900 truly wireless sports headphones - the ultimate way to listen to your music whilst exercising. The truly wireless design means you can move around freely with no constraints, and listen to your favourite tunes with the best in-ear comfort.

Zajímavé videa


HRY, PC PŘÍSLUŠENSTVÍ A DALŠÍ


electronica 2024, 12.11.-15.11.2024, Munich, DE


Sony představuje skutečně bezdrátová sluchátka do uší WF-1000XM5


Introducing NVIDIA DGX A100


Arduino LED filament clock

Firma týdne

ams-OSRAM

Adresář


ams-OSRAM


INTEL


NVIDIA


PANASONIC


ČEZ a.s.


SECTRON


Willow Technologies


MASTERS Sp. z o.o.


ABB


Visual Communications Company, LLC


TME Czech Republic s.r.o.


Lenovo


Sonderhoff Holding GmbH


Radio Frequency Systems


Siemens


LEM


MENCOM


HIROSE ELECTRIC CO., LTD


PANDUIT


GaN Systems


AT&S


TT Electronics


AUDIODIGITAL.CZ


MICROS


FUJITSU


LIDL


DATART


TESCO


GLOBUS


EURONICSKalendář
electronica 2024, 12.11.-15.11.2024, Munich, DE

Interesting video
The ISS Design Challenge ...

Interesting video
Mouser Electronics Warehouse Tour with Grant Imahara

naše portály dle jazyka:

česko/slovenská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ

anglická jazyková verze:
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.COMPONENTS.ONLINE

polská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL

ruská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU
naše portály dle zaměření:

ELEKTRONIKA.ONLINE :
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru

ELEKTRONIK-INFO:
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU

COMPONENTS:
WWW.COMPONENTS.ONLINE
  kontakt:

MALUTKI media s.r.o.
Těrlická 475/22
735 35 Horní Suchá
tel. 00420-603531605
e-mail: info@malutki-media.comAll trademarks are the property of their respective owners.
ISSN 1801-3813